Прес-конференція: «Ініціатива обмеження терміну експлуатації вантажних вагонів та загрози, які вона становить для української економіки»

У вівторок, 2 листопада 2021 року, у прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” генеральний директор Федерації роботодавців транспорту України Володимир Гусак прийняв участь у прес-конференції на тему “Ініціатива обмеження терміну експлуатації вантажних вагонів та загрози, які вона становить для української економіки”.

Також у прес-конференції взяли участь президент об’єднання підприємств “Укрметалургпром” Олександр Каленков, президент всеукраїнської громадської організації “Українська асоціація вапняної промисловості” Михайло Корилкевич та заступник голови ГС “Всеукраїнська аграрна рада” Михайло Соколов.

Трансляцію можна подивитися на YouTube каналі ФРТУ 

Нагадаємо, що Федерація роботодавців транспорту України зверталась до Прем’єр-міністра України щодо необхідності відкликати наказ Міністерства інфраструктури щодо обмеження терміну експлуатації вантажних вагонів та утриматись від радикальних ініціатив цього документа,  які принесуть  великої шкоди українській залізниці та економіці. Детальніше за посиланням.

Участники конференции закликали владу спільно з українською промисловістю напрацювати документ, який дасть змогу оновити вагонний парк, не створюючи колапсу на ринку перевезень.