Про проект постанови КМУ ” Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”

03.11.2021 року на сайті Мініфраструктури розміщено для обговорення проект постанови КМУ ” Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, затвердженого постаново КМУ №1081 від 03.12. 2008.

Практика застосування Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування засвідчила про його не актуальність та не відповідність сучасним умовам організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом.

Так актуалізації та спрощенню потребують вимоги щодо:

  • запровадження належної конкурентної процедури конкурсу, шляхом визначення третього місця за результатами конкурсу;
  • запровадження справедливої конкурентної процедури конкурсу шляхом бальної системи визначення перевізників на міжобласних регулярних маршрутах як це передбачено на маршрутах, що не виходять за межі території області, території однієї територіальної громади;
  • запровадження можливості подачі перевізником документів на конкурс в електронному вигляді.

Подача документів на конкурс в електронному вигляді значно скоротить час та кошти, що витрачаються на сьогоднішній день суб’єктами господарювання, що провадять свою діяльність на ринку перевезень пасажирів на маршрутах загального користування.

 

Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу до 26.11.2021 р. на електронну адресу Федерації роботодавців транспорту України: office@frtukr.org Контактна особа: Головний юрисконсульт Фуртас Світлана, (044) 529-90-74, e-mail: furtas79@gmail.com