Переваги членства

Приєднавшись до ФРТУ, Ви вступаєте до авторитетної бізнес-спільноти, діяльність якої регламентується Законом України «Про організації роботодавців, їх об’єднань, права і гарантії їх діяльності», та отримуєте цілу низку переваг та послуг.

Перевага 1. Сильний та авторитетний лобіст законних інтересів Вашого бізнесу на національному та регіональному рівнях з бездоганною репутацією та напрацьованими інструментами впливу.

Перевага 2. Можливість впливати на прийняття рішень або вдоконалення нормативно-правового поля через широку представленість Федерації у складі комісій, робочих та експертних груп при органах центральної влади.

Перевага 3. Висококваліфікований юридичний супровід та консультаційну підтримку при виникненні колективного трудового спору (конфлікту), в колективно-договірних відносинах з профспілками, інших питаннях.

Перевага 4. База національних та міжнародних контактів ФРТУ, можливість співпраці з міжнародними інституціями та експертами, участі у широкому колі ділових заходів на національному та міжнародному  рівні.

Вступайте до організації однодумців – Федерації роботодавців транспорту України – і використовуйте усі переваги статусу офіційної сторони соціального діалогу та примножуйте власні можливості щодо відстоювання та захисту інтересів Вашого бізнесу.

Для вступу до Федерації роботодавців транспорту України ознайомтесь, будь ласка, з Порядком вступу.