Вітання Федерації роботодавців транспорту України із Днем автомобіліста і дорожника!

Шановні колеги, члени Федерації, високоповажні автомобілісти і дорожники!
Шановні роботодавці цієї галузі!

Федерація роботодавців транспорту України щиро вітає всіх Вас, тих, чия доля пов’язана із автомобілем і дорогою, чиє життя – це невпинний рух вперед, із професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!

Це професійне свято, очевидно, є наймасовішим і у всіх Вас, для кого ця професія складає зміст життя, є вагомі підстави гордитися обраним фахом, його важливою роллю у суспільстві. Саме Ви, автомобілісти і дорожники, забезпечуєте життєдіяльність усього складного механізму нашої держави. Стараннями автомобілістів відбувається тісна взаємодія між усіма видами транспорту, а тому важко уявити успішну роботу всієї галузі без Вашої наполегливої праці. Хвала Вам і честь! Хай дорога буде для Вас надійним і лагідним другом.

Від імені Федерації роботодавців транспорту, хочемо подякувати усім Вам, невтомним трударям, за Вашу сумлінну працю, високий професіоналізм, за вірність нашій автомобільній справі.
Бажаємо Вам, шановні колеги, а також Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, удачі, «зеленого світла» на життєвих і автомобільних дорогах і, як кажуть, «ні жезла, ні цвяха»!

З повагою, Голова Федерації
Орест Климпуш