Законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо суспільно важливих послуг з перевезення пасажирів автомобільним та міським електричним транспортом».

На сайті МІУ розміщено для обговорення Законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо суспільно важливих послуг з перевезення пасажирів автомобільним та міським електричним транспортом».

Проєктом Закону пропонується впровадження системи надання суспільно важливих послуг з перевезень пасажирів автомобільними маршрутами, лініями, маршрутами міського електричного транспорту та отримання фінансового відшкодування, що виплачується перевізникам суспільно важливих послуг, а також встановлення нових заходів впливу на перевізників та норм, які регулюватимуть всі аспекти діяльності щодо системи надання суспільно важливих послуг з перевезень пасажирів.

З текстом законопроєкту можна ознайомитись за посиланням 

Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу до 3.12.2020 р. на електронну адресу Федерації роботодавців транспорту України: office@frtukr.org. Контактна особа: Головний юрисконсульт Фуртас Світлана, (044) 529-90-74, (067) 279-55-73, e-mail: furtas79@gmail.com