Проєкт наказу «Про внесення змін до Порядку видачі одноразових тимчасових дозволів на захід до річкових портів України суднам під прапорами держав, з якими не укладено міжнародних договорів про судноплавство на внутрішніх водних шляхах»

На сайті Міністерства інфраструктури розміщено для обговорення проєкту наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до Порядку видачі одноразових тимчасових дозволів на захід до річкових портів України суднам під прапорами держав, з якими не укладено міжнародних договорів про судноплавство на внутрішніх водних шляхах».

В рамках виконання заходів, передбачених Національною транспортною стратегією України на період до 2030 року, затвердженою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.05.2018 № 430, спрямованих на забезпечення розвитку водного транспорту, зокрема через поступову лібералізацію вантажних перевезень внутрішніми водними шляхами та відкриття внутрішніх водних шляхів для іноземних суден, Мінінфраструктури пропонує для обговорення спрощення процедури отримання одноразових тимчасових дозволів на захід до річкових портів України суднам під прапорами держав, з якими не укладено міжнародних договорів про судноплавство на внутрішніх водних шляхах.

З текстом законопроєкту можна ознайомитись за посиланням

Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу до 18.12.2020 р. на електронну адресу Федерації роботодавців транспорту України: office@frtukr.org. Контактна особа: Головний юрисконсульт Фуртас Світлана, (044) 529-90-74, (067) 279-55-73, e-mail: furtas79@gmail.com