Про Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з ратифікацією Конвенції Міжнародної організації праці 2006 року про працю у морському судноплавстві, з поправками»

На сайті Мініфраструктури  02 вересня 2021 р. розміщено чергову версію проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з ратифікацією Конвенції Міжнародної організації праці 2006 року про працю у морському судноплавстві, з поправками» (далі – проєкт акта) розроблено з метою виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для ратифікації Конвенції Міжнародної організації праці 2006 року про працю в морському судноплавстві, з поправками (далі – Конвенція), відповідно до пунктів «б» та «е» частини другої статті 9 Закону України «Про міжнародні договори України».

Метою прийняття Конвенції визначено створення єдиного погодженого акта, що охоплює настільки, наскільки це є можливим, усі сучасні норми чинних міжнародних конвенцій та рекомендацій про працю в морському судноплавстві, а також основні принципи, які містяться в інших міжнародних конвенціях про працю.

З наказом можна ознайомитись за посиланням

Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу до 24.09.2021 р. на електронну адресу Федерації роботодавців транспорту України: office@frtukr.org Контактна особа: Головний юрисконсульт Фуртас Світлана, (044) 529-90-74, e-mail: furtas79@gmail.com