ФРТУ опрацювує проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Інструкції з оцінки рівня загрози безпеці цивільної авіації України»

Федерація роботодавців транспорту України опрацювує
проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Інструкції з оцінки рівня загрози безпеці цивільної авіації України» (далі – наказ) який розроблено відповідно до Повітряного кодексу України, Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації, затвердженої Законом України від 21 березня 2017 року № 1965-VІІІ та Додатку 17 до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію «Безпека. Захист міжнародної цивільної авіації від актів незаконного втручання» з метою належного здійснення оцінки загроз та ризиків авіаційній безпеці цивільної авіації України.

Суть наказу полягає у запровадженні Державною авіаційною службою України, експлуатантами аеродромів/аеропортів, експлуатантами, провайдерами аеронавігаційного обслуговування системи управління ризиками авіаційної безпеки цивільної авіації для забезпечення стандартизованого рівня захисту цивільної авіації від актів незаконного втручання, а також запровадження і здійснення заходів авіаційної безпеки, які відповідають характеру та рівню загрози.

З текстом проекту Проєкт Закону України можна ознайомитись за посиланням https://mtu.gov.ua/projects/260/

Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу до 07.03.2020 р. на електронну адресу ФРТУ office@frtukr.org