Про проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства інфраструктури України»

14 грудня 2021 року на сайті МІУ розміщено для обговорення проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства інфраструктури України» (далі – проєкт наказу).

За інформацією розробників проєкт наказу розроблено з метою забезпечення системного та єдиного підходу щодо встановлення знижок до ставок портових зборів та тарифів на лоцманське проведення суден, що здійснюють регулярні перевезення вантажів через морські порти України, шляхом унесення зміни до деяких нормативно-правових актів Міністерства інфраструктури України, а саме Порядку справляння та розмірів ставок портових зборів, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 27 травня 2013 року № 316, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 червня 2013 року за № 930/23462 (далі – Порядок справляння), та Тарифів на послуги із забезпечення лоцманського проведення суден, затверджених наказом Міністерства інфраструктури України від 03 грудня 2013 року № 965, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 18 грудня 2013 року за № 2138/24670 (далі – Тарифи на лоцманське проведення суден).

Приписами Порядку справляння передбачено, що для вантажних суден групи А, які працюють на лініях закордонного плавання, відкритих у встановленому законодавством порядку, надається знижка у розмірі 20 відсотків корабельного збору. Аналогічні умови застосування знижок встановлено під час нарахування лоцманського збору згідно з Тарифами на лоцманське проведення суден.

Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу до 05.01.2022 р. на електронну адресу Федерації роботодавців транспорту України: office@frtukr.org Контактна особа: Головний юрисконсульт Фуртас Світлана, (044) 529-90-74, e-mail: furtas79@gmail.com