Вітання Федерації роботодавців транспорту України із Днем автомобіліста і дорожника!

Шановні колеги, члени Федерації,  високоповажні автомобілісти і дорожники!

Шановні роботодавці цієї галузі!

Федерація роботодавців транспорту України щиро вітає всіх Вас, тих, чия доля пов’язана із автомобілем і дорогою, чиє життя – це невпинний рух вперед, із професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!

Це професійне свято, очевидно, є наймасовішим і у всіх Вас, для кого ця професія складає зміст життя,  є вагомі підстави гордитися обраним фахом, його важливою роллю у суспільстві. Саме Ви, автомобілісти і дорожники, забезпечуєте життєдіяльність усього складного механізму нашої держави. Стараннями автомобілістів відбувається тісна взаємодія між усіма видами транспорту, а тому важко уявити успішну роботу всієї галузі без Вашої наполегливої праці. Хвала Вам і честь! Хай дорога буде для Вас надійним і лагідним другом.

Від імені Федерації роботодавців транспорту,  хочемо  подякувати усім Вам, невтомним трударям, за Вашу сумлінну працю, високий професіоналізм, за вірність  нашій автомобільній справі.

Бажаємо Вам, шановні колеги, а також Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя,  удачі, «зеленого світла» на життєвих і автомобільних дорогах і,  як кажуть, «ні жезла, ні цвяха»!

 

З повагою, Голова Федерації        

Орест Климпуш