Відбулось засідання Комітету ФРТУ по роботі з роботодавцями у сфері морського транспорту

За ініціативи Голови Комітету  Федерації роботодавців транспорту України по роботі з роботодавцями у сфері морського транспорту Володимира Севрюкова 6 жовтня 2021 року в м. Одеса  відбулось засідання Комітету ФРТУ.

У засіданні також взяли участь заступник голови Комітету ФРТУ по роботі з роботодавцями у сфері морського транспорту Зубков В. , директор ДП,, ЧОРНОМОРДНІІПРОЕКТ” Нікулін С. ,  головний  фахівець профспілок робітників морського транспорту України Микитюк Л., заступник голови ДП АМПУ Петрук В., заступник директора морського порту,, Южний” Кузьмішкін О. та директор «Авант» Васильева Ю.

На порядку денному засідання  були питання   проектів нормативно-правових актів, спрямованих на реалізацію ЗУ «Про внутрішній водний транспорт». Учасники також обговорили  Перспективи роботи комітету по роботі з роботодавцями у сфері морського транспорту та необхідність підведення підсумків виконання Галузевої Угоди  між Міністерством інфраструктури України, Федерацією роботодавців транспорту України і Спільним представницьким органом профспілок у сфері морського транспорту , формування  складу  сторони держави до спільної робочої комісії.  За результатами засідання  Комітетом прийнято відповідні рішення.