У Міністерстві інфраструктури Украіни відбулася нарада з питань спрощення механізмів та процедур взаємодії Держави та Бізнесу у сфері підготовки та дипломування моряків.

30 листопада у Міністерстві інфраструктури Украіни відбулася нарада з питань спрощення механізмів та процедур взаємодії Держави та Бізнесу у сфері підготовки та дипломування моряків.

У нараді прийняли участь заст. Міністра Ю. Васьков, А. Комірний, голова Морської адміністрації Украіни В.Кіндратів, голова комітету ФРТУ В. Севрюков, представники Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків, ДП,, Моррічсервіс”, представників навчально- тренажерних закладів, вищів та інших представників бізнесу.

При обговоренні учасники наради звернули увагу на недосконалість реформування системи підготовки та дипломування моряків, надали пропозиції. Прийнято рішення по співпраці органів виконавчої влади та учасників ринку при опрацюванні вдосконалення роботи цього напрямку. Намічена чергова зустріч для діалогу. Комітет тримає на контролі , це питання бо воно стосується сотен тисяч моряків , їх роботи на суднах як закордонного так і внутрішнього плавання.