Репрезентативність Федерації роботодавців транспорту України підтверджена!

Національна служба посередництва і примирення підтвердила репрезентативність Федерації роботодавців транспорту України  на галузевому рівні.

Рішенням Національної служби посередництва і примирення від 10 червня 2021  № 006/21-00-Р Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців транспорту «Федерація роботодавців транспорту України»  визнано репрезентативним на галузевому рівні для участі у колективних переговорах з укладення галузевих (міжгалузевих)  угод та  для делегування представників до  органів соціального діалогу на відповідному рівні.

Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців транспорту «Федерація роботодавців транспорту України»  єдине репрезентативне всеукраїнське об’єднання роботодавців автомобільної, морської, авіаційної і залізничної галузей. Сьогодні це більше 20 галузевих територіальних організації, понад 30 асоційованих членів що представляють автомобільну, морську, авіаційну та залізничну галузі та є єдиною репрезентативною стороною підписання галузевих угод у цих сферах. Підприємства, представлені в ФРТУ нараховують понад 180 тис. працівників.

ФРТУ є офіційною стороною соціально-економічного партнерства у переговорах і підписанні тристоронніх територіальних, галузевих угод та Генеральної угоди, дійсним членом Національної тристоронньої соціально-економічної ради зі сторони роботодавців, її представники входять до складу робочих груп, Громадських рад при державних органах, а також комітетах Верховної Ради України.