Проєкт постанови «Про внесення змін до Технічного регламенту безпеки інфраструктури залізничного транспорту та до Технічного регламенту безпеки рухомого складу залізничного транспорту» .

На сайті Мінінфраструктури 28 жовтня 2020 року  розміщено для обговорення проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до Технічного регламенту безпеки інфраструктури залізничного транспорту та до Технічного регламенту безпеки рухомого складу залізничного транспорту» .

Проєктом постанови пропонується внести зміни до Технічних регламентів, доповнивши їх нормами та новими термінами, що застосовуються в Директивах, які мають бути імплементовані Україною для забезпечення інтероперабельності залізничних систем, вилучити з Технічних регламентів терміни та норми, що не є безпосередньо предметом їх регулювання, а також доповнити нормою щодо застосування при здійсненні оцінки відповідності у сфері залізничного транспорту модулів, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.10.2018 № 797.

Також проєктом постанови пропонується конкретизувати сферу дії Технічних регламентів та навести зразок декларації про відповідність вимогам Технічних регламентів.
 З текстом законопроєкту можна ознайомитись за посиланням:  https://mtu.gov.ua/news/32313.html
✅ Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу до 20.11.2020 р. на електронну адресу Федерації роботодавців транспорту України: office@frtukr.org. Контактна особа: Головний юрисконсульт Фуртас Світлана, (044) 529-90-74, (067) 279-55-73, e-mail: furtas79@gmail.com