Проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення зміни до Правил надання послуг у морських портах України»

На сайті Міністерства інфраструктури України 3 листопада 2020 року розміщено для обговорення Проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення зміни до Правил надання послуг у морських портах України» .

Проєктом акта пропонується передбачити у Правилах надання послуг у морських портах України, затверджених наказом Міністерства інфраструктури України від 05 червня 2013 року № 348 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 15 серпня 2013 року за № 1401/23933, що  якщо після завантаження автомобільного транспортного засобу, поданого в морському порту для вивезення вантажу за його межі, портовий оператор (оператор термінала) надає послугу зі зважування, платність/безоплатність якої він визначає самостійно, та здійснює визначення вагових параметрів такого завантаженого автомобільного транспортного засобу, портовий оператор (оператор термінала) інформує Державну службу України з безпеки на транспорті в режимі реального часу про вагові параметри такого транспортного засобу із зазначенням його марки та номерного знака, у тому числі причепа в разі наявності.

 З текстом законопроєкту можна ознайомитись за посиланням:https://mtu.gov.ua/projects/315/

✅ Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу до 26.11.2020 р. на електронну адресу Федерації роботодавців транспорту України: office@frtukr.org. Контактна особа: Головний юрисконсульт Фуртас Світлана, (044) 529-90-74, (067) 279-55-73, e-mail: furtas79@gmail.com