Проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру морських портів»

24 листопада  2020 року  на сайті  Мініфраструктури розміщено для обговорення проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру морських портів». За інформацією розробників проєкт акта розроблено для врегулювання процедури ведення Реєстру морських портів України, визначення відомостей, що вносяться до нього, з метою забезпечення даними для здійснення завдань у сфері безпеки мореплавства, охорони навколишнього середовища, а також для здійснення державного нагляду (контролю).

Проєктом акта передбачається актуалізувати положення діючого Порядку ведення Реєстру морських портів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 р. № 496 року, та визначити відомості, що вносяться до Реєстру морських портів про морський порт, морський термінал, портового оператора, постачальників рідкого палива та гідротехнічні споруди порту.

З текстом законопроєкту можна ознайомитись за посиланням 

Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу до 20.12.2020 р. на електронну адресу Федерації роботодавців транспорту України: office@frtukr.org. Контактна особа: Головний юрисконсульт Фуртас Світлана, (044) 529-90-74, (067) 279-55-73, e-mail: furtas79@gmail.com