Проєкт наказу «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку»

На сайті Міністерства інфраструктури розміщено для обговорення доопрацьований проєкт наказу МІУ «Про внесення змін до Порядку оформлення і видачі дозволів на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку» (наказ 757).

Проєктом наказу запроваджується можливість замовлення автомобільним перевізником бланків дозволів в електронній формі, спрощується процедура оформлення та видачі дозволів, а також актуалізуються положення Порядку з урахуванням тенденцій розвитку міжнародних автомобільних перевезень.

Крім того, актуалізовано додатки до Порядку, які дозволять посилити контроль за перевізниками нерезидентами та введено бланк дозволу виду «багаторазовий».

Також, визначається норма, згідно з якою до автомобільних перевізників, які зловживатимуть процесом замовлення бланків дозволів в електронній формі та не звертатимуться до пунктів видачі дозволів для їх отримання, застосовуватиметься обмежувальний захід у вигляді блокування можливості здійснення замовлень дозволів бланків в електронній формі протягом 14 календарних днів на відповідний транспортний засіб.

 З текстом законопроєкту можна ознайомитись за посиланням

✅ Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу до 15.02.2021 р. на електронну адресу Федерації роботодавців транспорту України: office@frtukr.org, контактна особа: головний юрисконсульт Фуртас Світлана, (044) 529-90-74, (067) 279-55-73