Проєкт наказу «Про внесення змін до нормативно-правових актів Міністерства транспорту та зв’язку України та Міністерства інфраструктури України»

На сайті Міністерства інфраструктури опубліковано проєкт наказу «Про внесення змін до нормативно-правових актів Міністерства транспорту та зв’язку України та Міністерства інфраструктури України», який запроваджує автоматизовану систему тестування моряків без участі людини-екзаменатора.

Проект наказу «Про внесення змін до нормативно-правових актів Міністерства транспорту та зв’язку України та Міністерства інфраструктури України» розроблено Міністерством інфраструктури України метою якого є приведення національного законодавства з питань підготовки, оцінювання компетентності та дипломування моряків у відповідність із вимогами Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року, з поправками, а також дерегуляція чинної системи підготовки та дипломування моряків, спрощення процедур дипломування моряків, її відкритості та інформативності. Таких цілей пропонується досягнути шляхом запровадження автоматизованої системи тестування моряків без участі людини-екзаменатора.

✅ З текстом законопроєкту можна ознайомитись за посиланням

✅ Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу до 11.03.2021 р. на електронну адресу Федерації роботодавців транспорту України: office@frtukr.org, контактна особа: головний юрисконсульт Фуртас Світлана, (044) 529-90-74, (067) 279-55-73