Про проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до Статуту залізниць України»

18 березня 2021 року на сайті Міністерства інфраструктури розміщено для ознайомлення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до Статуту залізниць України». Просимо приєднається до обговорення.

Проєктом постанови передбачено внести зміни до пункту 99 Статуту залізниць України, зокрема в частині зобов’язань власників розвідних мостів на внутрішніх водних шляхах відповідно до статті 25 Закону України «Про внутрішній водний транспорт» забезпечувати наявність та надійну роботу засобів навігаційного обладнання, іншого обладнання, необхідного для своєчасного та безпечного проходження суден через судноплавні розвідні прогони мостів, а також безоплатного підйому, повороту, розкриття прогонних будівель судноплавних розвідних прогонів мостів для пропуску суден та плавучих об’єктів.

✅ Зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу надіслати до 31.03.2021 р. на електронну адресу Федерації роботодавців транспорту України: office@frtukr.org, контактна особа: головний юрисконсульт Фуртас Світлана, (044) 529-90-74, (067) 279-55-73

✅ Текст проєкту постанови розміщен за посиланням