Про проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до Ставок плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування повітряних суден у повітряному просторі України»

На сайті МІУ 9 квітня 2021 р. оприлюднено  для обговорення проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення змін до Ставок плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування повітряних суден у повітряному просторі України».

Попередню редакцію проекту наказу погоджено ФРТУ 02.04.2021 року. У доопрацьованому проекті Наказу змінено строк дії пунктів 3 та 4 з “01 липня 2021 на 01 листопада 2021 року” .

Проєктом акта пропонується ввести в дію на території України нову ставку плати за послуги з АНО на маршруті для польотів повітряних суден в окремій частині повітряного простору України над акваторією Чорного моря, в межах координат визначених Додатком 1 до Ставок плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування повітряних суден у повітряному просторі України, та залишити без змін ставку плати за послуги з АНО на маршруті для польотів повітряних суден, які здійснюються у повітряному просторі районів польотної інформації України поза межами зазначених координат.

Також, пропонується встановити нову єдину ставку плати за послуги з АНО на підході та в районі аеродрому для польотів в аеропорти Київського авіаційного вузла (міжнародні аеропорти «Бориспіль» та «Київ/Жуляни») та залишити без змін ставку плати за послуги з АНО на підході та в районі аеродрому для всіх інших аеропортів України

📌З текстом проекту Наказу можна ознайомитись за посиланням

📌Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу до 30.04.2021 на електронну адресу ФРТУ: office@frtukr.org  Контактна особа: Головний юрисконсульт Світлана Фуртас (044)529-90-74, e-mail: furtas79@gmail.com