Про Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про транспорт”

У Верховній Раді України 10 березня зареєстровано проект Закону про внесення змін до Закону України “Про транспорт” (реєстр № 5225), внесений народним депутатом Андрієм Деркачем.

Основною ціллю прийняття Закону є приведення змісту Закону України «Про транспорт» у відповідність до нормативних приписів Повітряного кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» і «Про статус депутатів місцевих рад» шляхом внесення змін у термінологічні визначення Закону України «Про транспорт» щодо органів місцевого самоврядування та авіаційного транспорту і інфраструктури авіаційного транспорту.

Законопроєктом пропонується внести зміни до статей 4, 9, 32 та 33 Закону України «Про транспорт» в частині термінів найменування органів місцевого самоврядування, що здійснюють державне управління в галузі транспорту, майна підприємств транспорту, авіаційного транспорту та його складу і земель авіаційного транспорту.

✅ З текстом законопроєкту можна ознайомитись за посиланням

✅ Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу до 08.04.2021 р. на електронну адресу Федерації роботодавців транспорту України: office@frtukr.org, контактна особа: головний юрисконсульт Фуртас Світлана, (044) 529-90-74, (067) 279-55-73