Про Проект наказу МІУ «Про внесення змін до Ставок плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування повітряних суден у повітряному просторі України»

Федерація роботодавців транспорту України у рамках своїх повноважень опрацювує Проект наказу МІУ «Про внесення змін до Ставок плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування повітряних суден у повітряному просторі України».

Даний проект наказу розроблено на виконання положень Повітряного кодексу України з метою встановлення нової ставки плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування (далі – АНО) повітряних суден на маршруті та нової єдиної для всіх аеропортів України ставки плати за АНО на підході та в районі аеродрому, та удосконалення державної тарифної політики у транспортній сфері.

Також наказ дозволить усунути зауваження Антимонопольного комітету України щодо створення антиконкурентних умов, в частині застосування різних ставок плати за АНО на підході та в районі аеродрому для міжнародного аеропорту «Бориспіль» та всіх інших аеропортів України, встановлених наказом Мінінфраструктури від 04.06.2019 № 415.

З текстом проекту наказу МІУ можна ознайомитись за посиланням https://mtu.gov.ua/projects/view.php?P=257

Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу до 06.02.2020 р. на електронну адресу ФРТУ office@frtukr.org