Кабмін виділив 490 млн грн на базове відновлення доріг

Кабінет Міністрів виділив додаткові 490 млн грн для базового відновлення та роботи дорожньої інфраструктури, зокрема на звільнених територіях. Про це сказав Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на брифінгу в вівторок, 12 квітня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“На засіданні Кабінету Міністрів прийняли рішення про виділення додаткових 490 млн грн для базового відновлення та нормальної роботи дорожньої інфраструктури, у тому числі на звільнених територіях”, – заявив Шмигаль.

Також він нагадав про виділений раніше 1 млрд грн на першочергове відновлення інфраструктури у звільнених містах і селах. Зокрема, 400 млн грн направлено для Київської області, по 250 млн грн – Чернігівській та Сумській областям. Ще 100 млн грн – Житомирщині.

Очільник уряду додав, що наразі у прифронтових містах продовжують роздавати безкоштовні продуктові набори: “Держава закуповує продукти переважно в українських виробників, аби завантажити їх замовленнями. По більшості позицій закупили від 30 до 80% всього необхідного”.

 

Укрінформ