ФРТУ спільно з членськими організаціями підготували проєкт Дорожньої карти по автотранспортній галузі, якою визначено 7 пріоритетних напрямів для галузі

Останнім часом Мініфраструктури виноситься на громадське обговорення ряд ініціатив, в яких  спостерігаються суперечливі підходи та відсутній системний характер. Федерація роботодавців транспорту України  неодноразово наголошувала на необхідності розроблення дорожньої карти у автотранспортній сфері. Для транспортників дуже важливо розуміти, як і в які терміни змінюватимуться правила гри для галузі.

8 вересня 2020 року  під час робочої наради з обговорення з громадськістю Законопроєкту про суспільно важливі послуги (імплементація Регламенту ЄС №1370)  піднімалось питання підготовки Дорожньої карти для галузі на короткострокову перспективу.

 

Федерація роботодавців транспорту України  спільно з членськими організаціями та за активної участі ГО «Український транспортний Союз» підготовлено проєкт Дорожньої карти по автотранспортній галузі на 2020-2022 роки, якою визначено топ-пріоритетних напрямів для галузі:

 

  1. Запровадження європейських правил допуску на ринок перевезень , регулювання взаємовідносин влади с перевізниками та автостанціями
  2. Забезпечення потреб міжнародних вантажних перевізників України  правами для здійснення перевезення територією інших країн.
  3. Створення рівних умов роботи на ринку автомобільних перевезень
  4. Монетизація пільг ті відміна регулювання тарифів
  5. Впровадження заходів з підтримки економіки автотранспортного бізнесу в умовах карантинних обмежень COVID- 19
  6. Професійна компетентність водіїв в галузі. Запровадження СПК водіїв
  7. Саморегулювання галузі

 

Федерація роботодавців транспорту України  звернулась до Міністра інфраструктури України  дати  доручення про розгляд та опрацювання зазначеного проєкту Дорожньої карти відповідними структурними підрозділами міністерства та визначитися з  перспективами  її підтримання та прийняття.