Федерація роботодавців транспорту України висловлює щирі слова співчуття рідним та близьким з приводу тяжкої втрати дорогої людини – Чалого Сергія Ігоровича.

Це велика втрата великого професіонала, порядної людини, турботливого батька родини. До горя неможливо підготуватися, неможливо знайти слова, щоб загоїти пекучу рану вічної розлуки з дорогою людиною для рідних, друзів, співробітників…

Сергій Ігорович багато років тісно співпрацював з Федерацією. Ми знаємо його, як авторитетного керівника Рівненської обласної організації роботодавців галузі автомобільних перевезень пасажирів – професіонал високого рівня, надійний, товариський – таким пам’ятатимемо його завжди!

У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї та рідним, поділяємо Ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а слова підтримки допоможуть перенести Ваше родинне горе.

Нехай Всемилостивий Господь прийме Його світлу та щиру душу і оселить там, де праведні спочивають. Царство Небесне…! Вічна і світла пам’ять…!