Аеропорт «Бориспіль» обробив 572,5 тонни вантажів за перший тиждень квітня

Міжнародний аеропорт “Бориспіль” обробив 572 508 кг вантажів з 1 по 6 квітня 2020 року.

Для аеропорту “Бориспіль” вантажні перевезення завжди були не основною, а допоміжною діяльністю, бо пропускні потужності вантажного терміналу суттєво обмежені і він вимагає невідкладної модернізації.

У докарантинні часи основний обсяг вантажів потрапляв на територію України разом з пасажирами – у пасажирських літаках. Це світова практика і “Бориспіль” – не виключення. Також, частина вантажів надходила вантажними повітряними суднами. Наприклад, Silk Way – наш давній партнер.

Але у карантинний час ситуація суттєво змінилася. Через обмеження повітряного руху під час дії карантину, сьогодні на перше місце по вантажообігу виходять або безпосередньо вантажні компанії, або компанії, які перепрофілювали пасажирські повітряні судна на перевезення вантажів.

Таким чином, топ-5 перевізників вантажів за перший тиждень квітня 2020 року стали перевізники: Silk Way West Airlines, Turkish Airlines, European Air Transport Leipzig GmbH,  SkyUp Airlines, Israir Airlines. У свою чергу, в квітні 2019 року топ-5 склали: Міжнародні авіалінії України, Turkish Airlines, European Air Transport Leipzig GmbH, Silk Way West Airlines, Astral Aviation.

Джерело: Аеропорт «Бориспіль»