Про Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо єдиного збору, який справляється у пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон України»

Федерація роботодавців транспорту України опрацювує Проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо єдиного збору, який справляється у пунктах пропуску (пунктах контролю) через державний кордон України» (далі – проєкт акта) розроблено за власною ініціативою Міністерства інфраструктури України.

Проєкт акта розроблено з метою збільшення обсягу фінансування, що виділяється на розвиток мережі автомобільних доріг загального користування, шляхом забезпечення додаткових надходжень до Державного дорожнього фонду, який є складовою спеціального фонду державного бюджету, завдяки запровадженню ставки єдиного збору за проїзд автомобільними дорогами України транспортних засобів за кодами товарної позиції 8703 згідно з УКТЗЕД, що зареєстровані за межами України, в залежності від строку перебування на території України.

Запровадження ставки єдиного збору за проїзд автомобільними дорогами України транспортних засобів за кодами товарної позиції 8703 згідно з УКТЗЕД, які зареєстровані за межами України, дасть змогу суттєво покращити транспортно-експлуатаційний стан дорожньої мережі.
З текстом проекту Проєкт Закону України можна ознайомитись за посиланням https://mtu.gov.ua/projects/259/
Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу до 14.02.2020 р. на електронну адресу ФРТУ office@frtukr.org