Про проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення зміни до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги»

На сайті Мініфраструктури   9 вересня 2021 року  розміщено для обговорення проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про внесення зміни до Коефіцієнтів, що застосовуються до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги» (далі – проєкт наказу).

Проектом наказу пропонується зміна рівня тарифів на перевезення вантажів 1-го тарифного класу, шляхом збільшення рівня тарифів на перевезення групи вантажів 1-го тарифного класу на 9% з 01 січня 2022 року.

З наказом можна ознайомитись за посиланням

Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу до 30.09.2021 р. на електронну адресу Федерації роботодавців транспорту України: office@frtukr.org Контактна особа: Головний юрисконсульт Фуртас Світлана, (044) 529-90-74, e-mail: furtas79@gmail.com