Законопроекти для обговорення щодо ратифікації Міжнародної конвенції про контроль суднового водяного баласту й осадів

На сайті міністерства інфраструктури України 18 грудня 2020 року  розміщено для обговорення Проєкти Законів України  наступні законопроекти:

Проєкти Законів розроблено Міністерством інфраструктури України відповідно до частин п’ятої та сьомої статті 9, пункту «а» частини першої статті 13 Закону України «Про міжнародні договори України».

Метою прийняття Закону України «Про приєднання України до Міжнародної конвенції про контроль суднового водяного баласту й осадів та поводження з ними 2004 року, з поправками» є надання згоди України на обов’язковість для неї  Міжнародної конвенції про контроль суднового водяного баласту й осадів та поводження з ними 2004 року шляхом приєднання до неї.

Проєктами Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з приєднанням України до Міжнародної конвенції про контроль суднового водяного баласту й осадів та поводження з ними 2004 року, з поправками», «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення у зв’язку з приєднанням України до Міжнародної конвенції про контроль суднового водяного баласту й осадів та поводження з ними 2004 року, з поправками» передбачається імплементація положень Конвенції щодо відповідальності за правопорушення з питань поводження з водяним баластом (стаття 8 Конвенції), щодо наявності на борту судна таких суднових документів як міжнародного свідоцтва про поводження з водяним баластом, журналу операцій з водяним баластом, щодо перевірки, виявлення порушень і контролю суден (статті 9, 10 Конвенції), щодо поводження з водяним баластом та його контролю (Додаток до Конвенції).

✅ Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначених документівдо 28.12.2020 р. на електронну адресу Федерації роботодавців транспорту України: office@frtukr.org. Контактна особа: Головний юрисконсульт Фуртас Світлана, (044) 529-90-74, (067) 279-55-73, e-mail: furtas79@gmail.com