Укртрансбезпека поновлює контроль за дотриманням габаритно-вагових норм

Закриття морських портів суттєво збільшило навантаження на автошляхи південних регіонів, зокрема Одеської області. Моніторинг транспортних засобів, який здійснювався впродовж квітня департаментом державного нагляду (контролю) Укртрансбезпеки, виявив системне недотримання перевізниками габаритно-вагових норм, що негативно впливає на стан дорожнього покриття та ускладнює рух автошляхами.

3 травня Укртрансбезпекапоновлює здійснення  контролю за дотриманням габаритно-вагових норм. Особливу увагу буде приділено автомобільній дорозі М-15 «Одеса-Рені». Зокрема, поблизу пункту пропуску «Маяки-Удобне» розпочне роботу пост габаритно-вагового контролю.

<span;>Для забезпечення прозорої роботи, на території посту встановлено камерами відеоспостереження.

До уваги перевізників.
Під час виконання службових обов’язків інспектори Укртрансбезпеки обов’язково повинні здійснювати аудіо-відео фіксацію своїх дій за допомогою бодікамер.

Водії мають право знімати дії інспекторів під час зважування, або під час оформлення матеріалів.

Перевізники також можуть звернутися на лінію інформаційної підтримки Укртрансбезпеки (044) 334 43 04 кожного дня з 08:00 до 19:00.

Нагадаємо, в Україні діють європейські стандарти щодо габаритно-вагових обмежень та посилено адміністративну відповідальності за перевезення пасажирів і вантажів без необхідних документів.

З максимальними значеннями параметрів транспортних засобів можна ознайомитися за посиланням . https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanov-ka-a105

Доброчесне ведення бізнесу дозволить зберегти дороги та уникнути непередбачених видатків.