Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію “Укравтодору”.

“Запорукою економічної та продовольчої безпеки нашої держави, особливо в умовах війни, є якісне транспортне сполучення та належна прикордонна дорожня інфраструктура із країнами Євросоюзу. Відповідно, цього року ми особливу увагу приділяємо прикордонним дорогам та митним переходам. На Львівщині капітально відновлююємо автомобільну дорогу  Т-14-18”, – йдеться в повідомленні.

Роботи проводяться в рамках міжнародного проекту “Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні”.

Автомобільна дорога Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий, ремонт якої стартував торік, веде до майбутнього пункту пропуску “Нижанковичі-Мальховіце”.

Довжина дороги Т-14-18, яку ремонтують в рамках “польського кредиту” сягає 46 км.

У рамках капітального ремонту вже виконали розширення земляного полотна та проїзної частини відповідно до нормативних вимог, влаштували водовідведення та заміну існуючих залізобетонних труб, зараз завершується влаштування нижнього шару асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи.

Станом на сьогодні влаштовано понад 17 км верхнього шару асфальтобетону, 6,5 км тротуарів в межах населених пунктів та відремонтовані 7 мостових переходів.

“Наразі проводимо ремонтні роботи на 5 мостах та влаштовуємо опори зовнішнього освітлення. Окрім цього, проект також передбачає створення зупинок громадського транспорту та заходи із безпеки дорожнього руху”, – зазначили в “Укравтодорі”.

Роботи на об’єкті проводить підрядна організація DROG-BUD Sp. z o.o.