Робота з укладання Галузевої угоди між Міністерством інфраструктури України, ФРТУ та профспілками цивільної авіації України відновлена!

Федерація роботодавців транспорту України неодноразово наголошувала про необхідність вжиття заходів з відновлення соціального діалогу, зокрема в частині відновлення роботи в форматі тристоронніх робочих груп для підведення підсумків та виконання Галузевої угоди  між Міністерством інфраструктури України, Федерацією роботодавців транспорту України та профспілками працівників цивільної авіації України на 2018-2020 роки. Приємно констатувати, що Міністерством  інфраструктури України,  наказом   від 18 серпня,  затверджено склад робочої групи від сторони держави .

Також сподіваємось,  що в найближчий час буде затверджено склад від сторони держави для підведення підсумків виконання Галузевої угоди  між Міністерством  інфраструктури України, Федерацією роботодавців транспорту України і Спільним представницьким органом профспілок у сфері морського транспорту на 2018-2020 роки.