Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

“Станом на 18:00 12 грудня понад 1100 вантажних транспортних засобів стали в електронну чергу перетину кордону в пункті пропуску. Середня кількість транспортних засобів, що перетинають кордон за добу в цьому пункті пропуску – 600. Та через погіршення погодних умов наразі транспорт рухається повільніше, ніж зазвичай”, – йдеться в повідомленні.

Біля пункту пропуску чергують інспектори Державної служби з безпеки на транспорті. Вони допомагають водіям розібратись з новою для них системою.

“Понад добу зберігаються складні погодні умови і дороги, що ведуть до пункту пропуску, засніжені. “Укравтодор” постійно розчищає під’їзні шляхи та майданчик очікування біля пункту пропуску”, – додали в відомстві.

Зазначається, що система електронної черги перетину кордону  була створена, щоб упорядкувати живу чергу на кордоні, адже потік автотранспорту значно збільшився з моменту повномасштабного вторгнення росії.

“єЧерга безкоштовна і не прив’язана до жодних сервісних зон. Вона була розроблена спеціально для українського пункту пропуску і враховує особливості української нормативно-правової бази. Україна одна з перших країн у світі, яка створила і запроваджує подібну систему”, – підсумували у міністерстві.