До уваги членських організацій Федерації роботодавців транспорту України. Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства інфраструктури України

На сайті Міністерства інфраструктури України опубліковано для обговорення проєкт наказу Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Змін до Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту» (далі – проєкт наказу) розроблено відповідно до частини п’ятої статті 55 Закону України «Про автомобільний транспорт», абзацу двадцять шостого підпункту 13 пункту 4 Положення про Міністерство інфраструктури України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2015 року № 460, з метою спрощення організаційно-правових засад процедури проведення конкурсу з розподілу дозволів Європейської Конференції Міністрів Транспорту.

Проєктом наказу пропонується врегулювати порядок проведення конкурсу з розподіл удозволів Європейської Конференції Міністрів Транспорту, а саме пропонується виключити норму щодо подачі листів-повідомлень у паперовому вигляді як попереднього етапу, та передбачається подача документів на участь у конкурсі з розподілу дозволів Європейської Конференції Міністрів Транспорту в електронному вигляді, таким чином процес прийому документів буде повністю автоматизовано.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта від фізичних та юридичних осіб слід надсилати на адресу: shkliaruk@mtu.gov.ua та на адресу Державної регуляторної служби України.

Зауваження та пропозиції до проєкту акта від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення.

Проєкт наказу

Зміни до Порядку 

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу

Повідомлення про оприлюднення

Просимо розглянути та надати свої зауваження та пропозиції щодо зазначеного документу до 20.09.2022 р. на електронну адресу Федерації роботодавців транспорту України: office@frtukr.org Контактна особа: Головний юрисконсульт Фуртас Світлана,  e-mail: furtas79@gmail.com