23 тис. км доріг зруйновано через війну, збитки дорожньої інфраструктури вже сягають 900 млрд грн – “Укравтодор”

Близько 23 тис. км доріг загального користування зруйновані внаслідок військового вторгнення росії в Україну, з них 8 тис. км – дороги державного значення, зруйновано також 302 штучні споруди.

Як повідомив перший заступник голови Державного агентства автомобільних доріг України (“Укравтодор”) Андрій Івко в ефірі національного телемарафону, на сьогодні “Укравтодор” оцінює збитки від руйнування доріг окупантами в 900 млрд грн, повідомляє Інтерфакс – Україна 

“Сьогодні ми виконуємо роботи практично на всій території країни, але розчищаємо та відновлюємо тимчасові переправи у трьох областях – Київській, Чернігівській та Сумській”, – зазначив він.

За даними Івка, 500 км доріг уже розчищено – це і дороги державного значення, і комунальні дороги, з яких 212 км – це вулиці Ірпеня, Бучі, інших міст. Крім того, вже збудовано 18 тимчасових переправ, об’їздів, обходів.

“Наприклад, траса Київ – Чоп М-06. У с. Стоянка був зруйнований міст. Зараз уже є об’їзд, і ми його вже відновлюємо. Крім того, можу сказати про Р-30: це під’їзд до Ірпеня. Тимчасова переправа була зроблена менш ніж за тиждень, також зараз там виконуються проєктно-вишукувальні роботи. Будемо робити новий міст у цьому місці”, – розповів Івко.

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський провів нараду щодо розробки плану післявоєнного відновлення та розвитку України. Заступник керівника ОП Кирило Тимошенко заявив, що відновлення країни на всіх рівнях – економічному, інфраструктурному, соціальному – основні напрями, закладені у план.

Інтерфакс – Україна